google search  

helderline.nl

  • News
  • Shell tankers
  • Visitors
  • Guestbook
  • Anecdotes
  • Contact
  • Links
  • Search
  • Myrina
  • you are here: helderline.nl » tanker » acila (1)

    Acila (1)

    Helderline Shell Tanker 'Acila (1)'

    Last modification: Saturday 11th April 2015 at 21:14:21 

    Anecdotes

    Do you have great stories, interesting adventures or spectacular events you enjoyed at the 'Acila (1)'? Feel free to write an anecdote and share it with our other visitors.

    Piet Cammel" De ACILA was mijn laatste schip waarop ik Kapitein was, op 8 juni 1984 ging ik in Singapore van b..." read more »

    Frans Willemse"In 1965 is de Shelltankers promotiefilm "Voortvarend" gemaakt. Daar komt naast de Atys ook de Arca,..." read more »

    Rudi Rutgers"Even in het boek gekeken en kom foto's tegen van de doop van de stuurmansleerling door Koning Neptun..." read more »

    Jan Kerkhof""Verwondering" door Jan Kerkhof, geschreven voor niet zeevarenden. In juni 1975 meerde de Acila, ee..." read more »

    Koos Elvers"Als 16 jarige gemonsterd als Zeuntje op de Acila,liggende aan de Parkkade-Rotterdam een paar dagen ..." read more »

    Picture(s) of the Shell Tanker 'Acila (1)'

    Helderline Shell Tanker 'Acila (1)'

    Is this photo yours? Add yourself directly and get the credits you deserve! See our f.a.q..

    Helderline Shell Tanker 'Acila (1)'

    Is this photo yours? Add yourself directly and get the credits you deserve! See our f.a.q..

    Helderline Shell Tanker 'Acila (1)'

    Is this photo yours? Add yourself directly and get the credits you deserve! See our f.a.q..

    Helderline Shell Tanker 'Acila (1)'

    Is this photo yours? Add yourself directly and get the credits you deserve! See our f.a.q..


    Shipmates on the Shell Tanker 'Acila (1)'

    Name Role Period Details
    A.j. Hilleman Matroos/scheepsgezel 1961 - 1962
    Aad Van Helden Radio officer 1961 - 1961
    Aad Zuiderwijk 4e stuurman 1959 - 1960
    Aart Van Der Gaarden 2e pompman/bankwerker 1966 - 1966
    Aat (appie) Versteeg 2nd cook and baker 1963 - 1964
    Adam Zalm Matroos/scheepsgezel 1964 - 1964
    Adri Van Hemert Ketelbink, lichtmatroos (matroos onder de gage) 1959 - 1960
    Adrie Van Leeuwen Chief officer 1981 - 1981 4stm 1967
    Albert Jan Baerveldt Writer 1970 - 1970
    Albert Vis 4th engineer 1971 - 1971
    Alex Severijns Fireman/greaser 1968 - 1968
    Andre De Wilde 5th engineer 1971 - 1971
    Annemarie Wanders-holtzer Writer 1974 - 1974
    Arie Heijndijk Pumpman 1963 - 1964
    Arthur Biesheuvel 3rd engineer 1977 - 1977
    Bart Ozinga 5th engineer 1962 - 1963
    Ben Wortelboer 3e stuurman 1970 - 1970
    Bert Alfrink Chief officer 1962 - 1962
    Bert Batenburg 4th engineer 1975 - 1976
    Bert Landman, (overl. 14/10/09) 4th engineer 1958 - 1958
    Bert Thomassen Matroos/scheepsgezel 1972 - 1972
    Bert Van Liempd Pantryboy 1960 - 1960
    Bertus De Jong Radio officer 1961 - 1962
    Bertus Kruger Sailor 1970 - 1970
    Bertus Van Gool Fireman/greaser 1963 - 1963
    Bob Slagmolen 5th engineer 1971 - 1971
    Bob Van Der Veer 4th engineer 1973 - 1973
    C.a. Barentsen Lichtmatroos (matroos onder de gage) 1962 - 1962
    C.G. Van Der Zwet 2nd engineer 1977 - 1977
    C.p. Vermaire Matroos/scheepsgezel 1961 - 1961
    Cees Van De Vrie 3e stuurman 1971 - 1971
    Chris Heeneman Chef kok 1964 - 1965
    Chris Slieker (2) 5th engineer 1978 - 1978
    Chris Tanis 3rd engineer 1980 - 1980
    Co Nelisse 4th officer 1961 - 1961
    Cor Grootveld Radio officer 1959 - 1960
    Cor Van Der Ent 5th engineer 1959 - 1960
    Cornelis (cees) Clarisse 1e stuurman 1975 - 1975
    Cornelis Hemmer Extra 4th engineer n/a - n/a
    Cors Solleveld Handlanger 1966 - 1966
    Daan Wouda Ketelbink, lichtmatroos (matroos onder de gage) 1968 - 1968 matroos a/w
    Derk Roelofs Stuurmansleerling 1983 - 1983
    Dick Lavoo 5th engineer 1963 - 1964
    Dick Van Dongen Leerlingwerktuigkundige 1966 - 1967
    Dirk Bakker Bediende 1969 - 1969
    Dirk Gerritse Matroos/scheepsgezel 1963 - 1963
    Dirk Van Seggelen Unknown 1963 - 1964
    Dirk Wildeboer 4th engineer 1962 - 1964
    E.r.van Engel Stoker 1973 - 1973 saw/stoker
    Ed T.P. Van Boles Chef kok 1965 - 1965
    Edwin Visser Radio officer 1967 - 1968
    Eric Lucas Radio officer 1969 - 1970
    Femmy Kaal-van Tilburg 5th engineer 1961 - 1962
    Floor Kuijt 2e stuurman (2nd officer/mate) 1971 - 1971
    Frans Faber Cook 1971 - 1972
    Frans Jaap Van Der Vegte 4e stuurman 1971 - 1971
    Frans Koens Leerling/assistent werktuigkundige 1965 - 1966
    Frits Koopman 4e stuurman 1964 - 1964
    G. Buma 1e stuurman 1984 - 1984
    G.p.v. Brenkelen Radio officer 1963 - 1964
    Gerard (sammy) Hartman Matroos/scheepsgezel 1972 - 1973
    Gerard Donker Pumpman 1969 - 1970 2nd pumpman
    Gerard Wekking Assistent scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1982 - 1982
    Gerrit Jan Harlaar 3rd engineer 1983 - 1983
    Gerrit Van Leeuwen Radio officer 1974 - 1974
    Gert Van Der Weerd 5th engineer 1970 - 1970
    Glenn Mellonius 3rd engineer 1985 - 1985
    H.J. Evers Radio officer 1972 - 1972
    H.k. Paauw Captain (commanding officer) 1984 - 1984
    Hans Den Ouden Apprentice 1968 - 1969
    Hans L. De Ridder 4th engineer 1962 - 1962
    Hans Meijer Leerling 1981 - 1981
    Hans Plantinga 3rd engineer 1973 - 1973
    Hans Schipper Leerlingwerktuigkundige 1971 - 1971
    Hans Tesink 2nd engineer 1976 - 1976
    Hans Van Os 5th engineer 1970 - 1970
    Hans Van Putten 5th engineer 1966 - 1966
    Hans Van Rossum Apprentice 1973 - 1973
    Harm Brijde 3rd engineer 1973 - 1973
    Harry R. Muijsson 3rd engineer 1981 - 1981
    Henk Akse 5th engineer 1977 - 1978
    Henk Bijvank 1e stuurman 1979 - 1979
    Henk Kerkhof 3rd engineer 1961 - 1961
    Hennie Renirie (2) Matroos/scheepsgezel 1965 - 1966
    Henry Horsmans Unknown 1967 - 1968
    Herman De Jonge Radio officer 1962 - 1963
    Herman Unger Master 1973 - 1973
    J. Ommering Engineer 1957 - 1961
    J.g. Aufdenkamp Kelly boy 1958 - 1959
    Jaap Homminga 2e scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1974 - 1974
    Jaap Landman Unknown 1958 - 1959
    Jaap Leeuwis Radio officer 1969 - 1969
    Jaap Slot Apprentice engineer/5th engineer 1958 - 1960
    Jaap Van Der Harst 5th engineer 1982 - 1982
    Jaap W. Lodewijkx 4e stuurman 1963 - 1963
    Jacob De Groot 5th engineer 1973 - 1973
    Jacques Nederpelt Radio officer 1973 - 1973
    Jacques Pronk Wachtassistent 1985 - 1985
    Jan Bakker Lichtmatroos (matroos onder de gage) 1969 - 1970
    Jan Blaak Leerlingwerktuigkundige 1975 - 1975
    Jan Deelen 3rd engineer 1980 - 1981
    Jan Engelbrecht Stuurmansleerling 1971 - 1972
    Jan Kerkhof 2e stuurman (2nd officer/mate) 1975 - 1975
    Jan Korteweg 3rd officer 1972 - 1973
    Jan Neinhuis 5th engineer 1959 - 1959
    Jan P. Bijlsma Scheepsvakman 1 1970 - 1970
    Jan P. Quak Matroos/scheepsgezel 1961 - 1961
    Jan Van Alebeek 4th engineer 1972 - 1973
    Jan Van Den Berg Radio officer 1976 - 1977
    Jan Van Der Heijden Officiersbediende 1969 - 1970
    Jan Van Der Vlist 4th engineer 1978 - 1979
    Jan Wientjes 1e stuurman 1985 - 1985
    Jan Willemsen Telegrafist 1966 - 1967
    Jan Zwart (2) 1e stuurman 1977 - 1978
    Johan Buijs Bediende officieren 1957 - 1958
    Johan Hoogendoorn Steward 1961 - 1961
    John (jan) Van Leijden 3rd engineer 1965 - 1966
    John Donks 2e stuurman (2nd officer/mate) 1982 - 1982
    John Hamers 4th engineer 1971 - 1972
    John Kalkman 2nd engineer 1978 - 1978
    John Penning 5th engineer 1970 - 1971
    Joop Kramer Volmatroos 1967 - 1967
    Joop Pauli 2e pompman/bankwerker 1967 - 1967
    Joop Vreugdenhil Able seaman 1967 - 1967
    Karel Schefferlie Scheepsgezel algemene werkploeg 1971 - 1972
    Kees Den Boer Matroos/scheepsgezel 1967 - 1968
    Kees Kuyper 2e stuurman (2nd officer/mate) 1977 - 1977
    Kees Storm (2) Leerlingwerktuigkundige 1972 - 1972
    Koos Elvers Ketelbink, lichtmatroos (matroos onder de gage) 1957 - 1958
    Koos Van Herk 4th engineer 1977 - 1978
    Krijn Koeten 5e scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1970 - 1971
    Leen Huisman Matroos/scheepsgezel 1969 - 1969
    Leo Van Beek Matroos/scheepsgezel 1970 - 1970
    Leon Horsmans Steward 1967 - 1968
    Lex Suijskens 5th engineer 1978 - 1978
    Lodewijk Helmig 5th engineer 1969 - 1970
    Luc Aben Assistent scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1979 - 1980
    Lucas Van Der Valk 4th engineer 1981 - 1981
    M. V.d Voorden Fireman/greaser 1969 - 1971
    Marius Wanders 3e stuurman 1974 - 1974
    Martin Meeuw Scheepsgezel algemene werkploeg 1970 - 1971
    Martin Schuurs Lichtmatroos (matroos onder de gage) 1962 - 1963
    Matt Vloo Aankomend kok 1972 - 1972
    Max Stoltink Leerlingwerktuigkundige 1968 - 1969
    Menno J. De Kroon 5th engineer 1975 - 1976
    Menno Stammes Stuurmansleerling 1963 - 1963
    Menno Van Den Belt 2e stuurman (2nd officer/mate) 1976 - 1976
    Mias Krul Chief officer 1975 - 1976
    Mike Waalewijn 3e stuurman 1968 - 1969
    Nico Muris 2nd pumpman 1971 - 1972
    Nico Van Gent Leerlingwerktuigkundige 1968 - 1969
    P. Schilt S.a.w. 1969 - 1970
    Paul Brouwer 5th engineer 1962 - 1963
    Paul Nobel Fireman/greaser 1967 - 1968
    Peter A. Post Writer 1972 - 1972
    Peter De Jonge Stuurmansleerling 1966 - 1967
    Peter Groeneveld Leerlingwerktuigkundige 1979 - 1980
    Peter Hubertus Leenders Unknown 1968 - 1968
    Peter Toussaint Fireman/greaser 1964 - 1965
    Peter Van De Vooren Able seaman 1966 - 1967
    Peter Verspeek 3e stuurman 1975 - 1975
    Peter Warnier 4th engineer 1966 - 1967
    Philip Van Vugt Assistent scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1979 - 1980
    Piet Bergmans Hoofd voeding 1985 - 1985
    Piet Cammel Captain (commanding officer) 1984 - 1984
    Piet De Kreij Fireman/greaser 1962 - 1963
    Piet Mink 3e stuurman 1977 - 1977
    Piet Van Der Veur Chef hofmeester (hobe) 1966 - 1967
    Piet Van Dijk 5th engineer 1969 - 1970
    Pieter Kiepe Ketelbink, lichtmatroos (matroos onder de gage) 1959 - 1960
    R.w.h. Bos 5th engineer 1975 - 1975
    Reijer Van Der Vlugt Captain (commanding officer) 1964 - 1965
    Rene Morel Chef kok 1967 - 1967
    Rijnder De Boer Chief officer 1980 - 1980
    Rinus Parent 2nd engineer 1983 - 1983
    Rob Bosman 2nd engineer 1974 - 1975
    Rob F.M. Driessen 3rd officer/mate 1973 - 1974
    Rob Koers Stuurmansleerling 1978 - 1979
    Rob Van Hemert Ketelbink, lichtmatroos (matroos onder de gage) 1961 - 1961
    Robert Dorrenboom 5th engineer 1973 - 1974
    Robvanrijsinge Volmatroos 1969 - 1969
    Roel Hijmans Radio operator 1970 - 1971
    Ronald Kamst Assistent scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1981 - 1981
    Ronald Mooring Sgo (semi geïntegreerd officier) 1985 - 1985
    Ronald Ruts 2nd mate 1979 - 1980
    Rudi Rutgers Unknown 1965 - 1965
    Ruud De Leur 4e stuurman 1981 - 1982
    Siu Ming Tam Chief steward 1975 - 1976
    Sjoek Abma 4e stuurman 1974 - 1975
    Tekke De Vries Radio officer 1980 - 1980
    Theo Greven 2e hofmeester (hobe) 1964 - 1964
    Theo J.M.H. Bakker 3rd engineer 1969 - 1970
    Tino Kracht Sailor 1967 - 1968
    Tom Vd Knaap 2nd pumpman 1961 - 1961
    Ton Jongmans Handlanger 1968 - 1969
    Ton Peeters 4th engineer 1972 - 1972
    Ton Tromp Stuurmansleerling 1965 - 1966
    Ton Vet Lichtmatroos (matroos onder de gage) 1959 - 1960
    Tony Bongers Handlanger 1959 - 1960
    Wiel S. Van Der Ham 4e stuurman 1959 - 1959
    Wilfrido Lovert Apprentice engineer 1967 - 1968
    Wilh. C. Moll 2e stuurman (2nd officer/mate) 1974 - 1974
    Willem De Gee 5th engineer 1971 - 1972
    Willem De Vries 4th engineer 1978 - 1978
    Willem Derksen Lichtmatroos (matroos onder de gage) 1966 - 1967
    Willem Hennink 5th engineer 1964 - 1964
    Willem Huijgen Hoofd voeding 1985 - 1985
    Willem Sinke Fireman/greaser 1968 - 1968
    Wim Grund 2nd engineer 1982 - 1983
    Wong Far Kin Acila 1974 - 1975

    Add yourself to the 'Acila (1)'

    Let others know you worked at the 'Acila (1)' and find old friends.

    Your full name:

    E-mailaddress:

    News messages

    Do you have more information about or pictures of the 'Acila (1)' (or any other) Shell tanker? Please do e-mail me!

    Maintained by Kees Helder and all visitors since 2002 | faq | admin